Yönetim Kurullarımız

                                                      2017YÖNETİM KURULU 

                

                GARDENYA / İCRA KOMİTESİ BAŞKANI
                
MANOLYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ
                BEGONYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ

                AÇELYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                AKASYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                
FREZYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                
FULYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ
                KAMELYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                MİMOZA PARSEL YÖNETİCİSİ
                
PETUNYA PARSEL YÖNETİCİSİ

                ÇARŞI PARSELİ TEMSİLCİSİ

 
                SİTE DENETÇİSİ


                SİTE DENETÇİSİ

 

Sn.MEHMET ÇOMCUOĞLU  
Sn.EMİNE ULUCAN
Sn.TARKANS YAVUZ
Sn.HİKMET BAYRAKTAR      
Sn.SELİM TÜRKOL
Sn.TURKAY ÖZDEMİR
Sn.MEHMET KÜÇÜKKAYA
Sn.GÖKÇE ÖZTEK TEOHARİDU 
Sn.RENGİN DOMANİÇ                             
Sn.MEHMET TUNÇ DAŞAR

Sn.FATMA ACAR


FULYA 2/9 HALİL ERDEN

 

AÇELYA5/8 ABDULLAH ORUÇOĞLU

                                                      2016 YÖNETİM KURULU  

                GARDENYA / İCRA KOMİTESİ BAŞKANI
                FULYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ
                MANOLYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ

                AÇELYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                AKASYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                BEGONYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                FREZYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                KAMELYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                MİMOZA PARSEL YÖNETİCİSİ
                
PETUNYA PARSEL YÖNETİCİSİ

                ÇARŞI PARSELİ TEMSİLCİSİ


                SİTE DENETÇİSİ


                SİTE DENETÇİSİ

 

Sn.MEHMET ÇOMCUOĞLU  
Sn.BURCU ERGEN İŞLER
Sn.EMİNE ULUCAN
Sn.MEHMET ORHAN SAYHAN      
Sn.ARİF MATRAŞ
Sn.TARKANS YAVUZ
Sn.AYNUR DANON 
Sn.GÖKÇE ÖZTEK TEOHARİDU 
Sn.HÜLYA ARI                             
Sn.MEHMET TUNÇ DAŞAR

Sn.AHMET VAROL


PETUNYA 6 / 5 
Sn.CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU

 

AKASYA   1 / 4 Sn.RİTA FİNS


                                                                 2015 YÖNETİM KURULU  

                GARDENYA / İCRA KOMİTESİ BAŞKANI
                MANOLYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ
                KAMELYA/ İCRA KOMİTESİ ÜYESİ

                AÇELYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                AKASYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                BEGONYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                FREZYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                FULYA PARSEL YÖNETİCİSİ
                MİMOZA PARSEL YÖNETİCİSİ
                
PETUNYA PARSEL YÖNETİCİSİ

                ÇARŞI PARSELİ TEMSİLCİSİ
                SİTE DENETÇİSİ
                SİTE DENETÇİSİ

 

Sn.MEHMET ÇOMCUOĞLU  
Sn.EMİNE ULUCAN
Sn.GÖKÇE Ö.TEOHARİDU
Sn.BETTİ BAROKAS      
Sn.SELİM TÜRKOL
Sn.TARKANS YAVUZ
Sn.LEYLA ACAR 
Sn.BURCU ERGEN İŞLER 
Sn.RENGİN DOMANİÇ                             
Sn.Hayrettin TAŞDELEN

Sn.FATMA ACAR
AÇELYA 5 / 2 
Sn.BÜLENT SELÇUK

PETUNYA 4 / 9 Sn.HAYRETTİN TAŞDELEN


                                                     

                

2014 
YÖNETİM KURULU
EMİNE ULUCAN 
BURCU ERGEN İŞLER
EROL ANCEL
SAYRA ARMAY  
SELİM TÜRKOL
ÜMİT E. KUMCUOĞLU
LEYLA ACAR EREN
ENDER ERKUL
RENGİN DOMANİÇ
HAYRETTİN TAŞDELEN


DENETÇİLER
BÜLENT SELÇUK
NİHAT PAKAKAR

 

2013 
YÖNETİM KURULU

MEHMET ORHAN SAYHAN
ARİF MATRAŞ
GALİP AYTEKİN
MEHMET BAŞARAN
HALİL ERDEN
MEHMET ÇÖMCÜOĞLU
ENDER ERKUL
MEHMET İYİMEN
HÜLYA ARI
ALPER GÜNDÜZ

DENETÇİLER
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
RİTA FİNS

 

2012
YÖNETİM KURULU
   
EMİNE YÜCEKÖK   
ATİLLA BERKDOĞAN
AHMET ÖZUZUN
LEYLA  EREN
NİHAT PAKAKAR
MEHMET ÇÖMCÜOĞLU
ÜMİT GÖRÜ
SERKAN TIGLIOĞLU 
RENGİN DOMANİÇ

ALPER GÜNDÜZ

DENETÇİLER
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
GALİP AYTEKİN   

 

2011
YÖNETİM KURULU
  
MEHMET ORHAN SAYHAN
HALUK EKİNCİOĞLU
AHMET TUNÇALP
ÖMER Ş. CERGEL
NİHAT PAKAKAR
ÜMİT GÖRÜ
ALİ TUFAN ÖNEY
V.YÜKSEL GÖK
ALPER GÜNDÜZ

DENETÇİLER
MELİH ERGİN 
HALİL ERDEN

 

 

 

2010
YÖNETİM KURULU

MEHMET ORHAN SAYHAN
OKTAY VELİOĞLU
AHMET TUNÇALP
ÖMER ŞEVKET CERGEL  
NİHAT PAKAKAR
CEM RESEN
ÜMİT GÖRÜ

SERKAN TIĞLIOĞLU
GÜNER SARIOĞLU
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU


DENETÇİLER
MERİH ERGİN
HALİL ERDEN

2009
YÖNETİM KURULU
MEHMET ORHANSAYHAN
ARİF MATRAŞ
GALİP AYTEKİN
ÖMER ŞEVKET ÇERGEL
SALİH ÖZKAN ÖNEY
CEM YAMAN RESEN
AHMET ÜMİT GÖRÜ
HAMİ UZAL
LÜTFÜ GÜNER SARIOĞLU
HAYRETTİN TAŞDELEN

DENETÇİLER
AHMET TUNÇALP
HALUK EKİNCİOĞLU

2008
YÖNETİM KURULU   
ÖZKAN ÖNEY  
DİLEK YÜCETİN
ARİF MATRAŞ
HAMİ UZAL
AHMET TUNÇALP
ŞEVKET CERGEL
MEHMET ÇÖMCÜOĞLU
ENDER ERKUL 
YÜKSEL KÖK
HAYRETTİN TAŞDELEN
TAYLAN ÖZGÜRYÜCESOY

DENETÇİLER
HALUK EKİNCİOĞLU
MERİH ERGİN     

2007
YÖNETİM KURULU  
ABDURRAHMAN KOMAZ
CİHAN ASAL
MEHMET O.SAYHAN
MEHMET BAŞARAN
ARİF MATRAŞ
AHMET TUNÇALP
NEŞE GÖRÜ
ERTÜRK YÜCE
ÖZKAN ÖNEY
HAYRETTİNTAŞDELEN   
SERAP AKTAŞIN  

DENETÇİLER
NURETTİN SAHİLYOL 
MEHMET ÇOMCUOĞLU
 

 

2006
YÖNETİM KURULU  
DİNÇER ESKİYERLİ
KEMAL SUMAN
DİLEK YÜCETİN
HALİL ERDEN
HALUK EKİNCİOĞLU
AHMET TUNÇALP
AYNUR DANON
SALİH MESUDİYELİ
İLHAMİ ERDİL
MEHMET CAN UZUN

DENETÇİLER
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
MEHMET UZAL

2005
YÖNETİM KURULU 

KEMAL SUMAN
MEHMET O. SAYHAN

AHMET TUNÇALP
HALUK EKİNCİOĞLU
DİNÇER ESKİYERLİ
İLHAMİ ERDİL
AYNUR DANON
MUSTAFA ERGEN
KAMİL OBA
ZEYNEP CELAYİROĞLU

DENETÇİLER
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
MEHMET UZAL

2004
YÖNETİM KURULU
KEMAL SUMAN
AHMET TUNÇALP
MEHMET O. SAYHAN
HALİL ERDEN
AYNUR DANON
OKTAY VELİOĞLU
DİNÇER ESKİYERLİ
ENDER ERKUL
İLHAMİ ERDİL
KUBİLAY BULUT

DENETÇİLER
NURETTİN SAHİLYOL
BİROL ÖNDERİN

2003
YÖNETİM KURULU

KEMAL SUMAN
AYNUR DANON
AHMET TUNÇALP
DİLEK YÜCETİN
OKTAY VELİOĞLU
AYŞEM KAZANCIOĞLU
DİNÇER ESKİYERLİ
KAMİL OBA
İLHAMİ ERDİL
BARLAS PEHLİVAN

DENETÇİLER
NURETTİN SAHİLYOL
BİROL ÖNDERİN

 

2002
YÖNETİM KURULU

HALUK EKİNCİOĞLU
AYNUR DANON
ATA KILIÇCIOĞLU
GÜNGÖR ÖZKAN
AHMET TUNÇALP
DİNCER ESKİYERLİ
ENDER ERKUL
KEMAL SUMAN
AYLİN ÇOBANOĞLU
BARLAS PEHLİVAN


DENETÇİLER
BİROL ÖNDERİN

NURETTİN SAHİLYOL

2001
YÖNETİM KURULU
KEMAL SUMAN
HAYRETTİN TAŞDELEN     
AHMET TUNÇALP
AYNUR DANON
GÜNGÖR ÖZKAN
HALUK EKİNCİOĞLU
İZZET ROZANES
KAMİL OBA
AYLİN ÇOBANOĞLU
BARLAS PEHLİVAN


DENETÇİLER

YILMAZ ZEYBEKOĞLU
MIGIRDIC KİREÇÇİOĞLU

2000
YÖNETİM KURULU
KEMAL SUMAN
HAYRETTİN TAŞDELEN
HAKAN DEMİRCİOĞLU
HALİL ERDEN
GÜNGÖR ÖZKAN
HALUK EKİNCİOĞLU
AYNUR DANON
ENDER ERKUL
ERSEN KIRALP

DENETÇİLER
ALPASLAN ONAY
YILMAZ ZEYBEKOĞLU 

1999
YÖNETİM KURULU
KEMAL SUMAN
CELAL ÇAĞLAYAN        
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
DUNCAN BLAKE
ÜMİT ÜRÜN
AHMET TUNÇALP
GÜLSEREN ATAÇ
AYŞEN KAZANCIOĞLU
İLGEN DEMİRCİOĞLU
KAMİL OBA

DENETÇİLER
YILMAZ ZEYBEKOĞLU
HALUK EKİNCİ

1998
YÖNETİM KURULU              
KEMAL SUMAN
CELAL ÇAĞLAYAN
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
DUNCAN BLAKE
HALİL ERDEN
UĞUR KIZILVİRANOĞL
ENDER ERKUL
GÜLSEREN ATAÇ
GÜNGÖR ÖZKAN
YILDIZ DENİZCİLER

DENETÇİLER
YILMAZ ZEYBEKOĞLU
İLGEN DEMİRCİOĞLU

 

1997
YÖNETİM KURULU               
CELAL ÇAĞLAYAN        
KEMAL SUMAN
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU
YILDIZ DENİZCİLER
MUHAMMER GÜNAY
İNCİ ERATALAR
ŞEVKET CERGEL
HALİL ERDEN
ÖZKAN ÖNEY
KAMİL OBA

DENETÇİLER
NURETTİN SAHİLYOL
FEYYAZ İNCEER

 

1996
YÖNETİM KURULU             
ÖZKAN ÖNEY
ENDER ERKUL
KEMAL SUMAN
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU         
HALİL ERDEN
RAHMİ AYTUN
İNCİ ERATALAR
ALAİN DANON
KEMAL TATAROĞLU
CELAL ÇAĞLAYAN
MEHMET BİTİK

DENETÇİLER
FEYYAZ İNCEER
ALBERT MENAŞE

 

1995
YÖNETİM KURULU
ENDER ERKUL
ALAİN DANON
BERAT AKERMAN
UĞUR KIZILVİRANOĞLU 
YILMAZ ZEYBEKOĞLU
RAHMİ AYTUN
BARBAROS ÇAĞA
CELAL ÇAĞLAYAN
KEMAL SUMAN
PARS KALECİK
ÖZTÜRK AKINVAR

DENETÇİLER
FEYYAZ İNCEER
SELİN VARON

1994
YÖNETİM KURULU              
FEYYAZ İNCEER                    
YÜKSEL GÜÇSELİ
ALAİN DANON
MUSTAFA ERGEN
OĞUZ ÖNDER
CELAL ÇAĞLAYAN
SÜMER ERGELEN
BARBAROS ÇAĞA
ENDER ERKUL
BERNA SİRMAN

 DENETÇİLER
HALİL ERDEN
SALİH MESUDİYELİ 

1993
YÖNETİM KURULU                  
ÖZKAN ÖNEY
 
FEYYAZ İNCEER
ŞEVKET CERGEL
GÜL SERTOĞLU
OKTAY VELİOĞLU
BENO BENOZİO
BİLGE ÖZBER
ÖZDEN KANBAY
BARBAROS ÇAĞA
CELAL ÇAĞLAYAN
MEHMET BİTİK

DENETÇİLER
ATİLLA AKSOY
ALAİN DANON

1992
YÖNETİM KURULU
GÜNGÖR ÖZKAN
FEYYAZ İNCEER
ŞEVKET CERGEL
GÜL SERTOĞLU
OKTAY VELİOĞLU
BARBAROS ÇAĞA
SİBEL UTKU
CELAL ÇAĞLAYAN
BERAT AKERMEN
JAK KASAR
SAVAŞ ARIHAN

DENETÇİLER
MARSEL MARÇELLİ
KEMAL SUMAN

1991
YÖNETİM KURULU
GÜNEŞ CİRE
GÜNGÖR ÖZKAN
HALİL ERDEN
BERNA SİRMAN
VİCDAN ERKIL
TARIK ALTANü
ÜMİT GÖRÜ
FEYYAZ İNCEER

 


DENETÇİLER
MARSEL MARÇELLİ
KAMİL OBA

1990
YÖNETİM KURULU
NAFİ PAKEL
BERNA SİRMAN
TARIK ALTAN
ALİ BEBA

 

 

 



DENETÇİLER

SEÇİLMEMŞTİR