Sağlık Ünitesi

ALKENT Sitesinde 2003 yılı sonundan beri Aile Hekimliği ve E-Lab güvencesi ile her türlü tıbbi tahlil hizmeti vermektedir. Radyolojik tetkik hizmetleri Maçka EMAR tarafından organize edilerek Medical Corner'dan randevu önceliği ve koordinasyonu sağlanmaktadır.

Yaş, cins ve hastalık ayırımı olmaksızın, sağlıkla ilgili her konuda başvurabileceğiniz, muayene olabileceğiniz, danışabileceğiniz Aile Hekimliği Uzmanı Dr. Erdem Birgül'e 24 saat ulaşabilir ve gerektiğinde evinizde de muayene olabilirsiniz.

Sadece hastalandığınızda değil sağlıklı iken de her konuda başvurabileceğiniz Aile Hekiminiz, sizi tanıyacak, sağlık kayıtlarınızı tutacak, sağlık gereksinimlerinizi bilecek, sağlık düzeyinizi ve dolayısıyla yaşam kalitenizi mümkün olan en yüksek düzeyde sürdürebilmeniz için, size özel koruyucu önlem ve Check-up programları önerebilecektir.

Hastalandığınızda ise gerektiğinde sizi evinizde de muayene edebilecek, tüm sağlık sorunlarınızın %80'inin tanı ve tedavisini kendisi yapabilecektir. İleri tetkik ve ilgili branş uzmanının gerekli olduğu durumlarda en kısa sürede, en uygun uzmana yada sağlık birimine en doğru bilgilerle ulaşmanızı koordine edecektir.

Uz. Dr. Erdem Birgül'e mesai saatleri dışında ve acil durumlarda 0532 611 94 33 no.lu telefondan da ulaşabilirsiniz.

Gerektiğinde evinizde de kan aldırabileceğiniz E-Lab laboratuar hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye www.elab.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Medical Corner çalışma saatleri: Hafta içi : 08:00 - 19:00 
                                                         Cumartesi : 08:30 - 16:00