Site Giriş Çıkışları Hk.

Sayın Site Sakinleri,

Sitemize giriş yapan ve park eden tüm araçların kimlikleri ve kime ait olduklarının bilinmesi GÜVENLİĞİMİZ açısından son derece önemlidir.

Güvenliğimiz için sitemizde tanımlanamayan araç park etmemelidir. Hem giriş-çıkışın daha iyi kontrol edilebilmesi, hem de site yollarına park edilmiş olan araçların kime ait olduğunun bilinmesi güvenlik açısından çok önemlidir. Güvenlik teşkilatımızın, bizleri koruma görevini daha iyi yapabilmesi için, araçlarımıza mutlaka STICKER takmamız gerekmektedir.

Sıkça rastladığımız bir konu da, park halindeki araçların sebepli sebepsiz alarmlarının çalması ve etrafa rahatsızlık vermesidir. Alarmı çalan aracın veya camları veyahut farları ve kapıları açık unutulan araçların stickeri yoksa sahibine ulaşmak mümkün olamamakta ve bu durum büyük rahatsızlıklara ve şikayetlere sebep olmaktadır.

Ayrıca, sitemiz güvenliğinden yararlanmak maksadıyla, site dışından da araçlar sitemiz içinde park ettiklerinden dolayı çoğu zaman yol üzerinde park yeri bulmaları bakımından site sakinlerimiz oldukça zorlanmaktadır.


Özel bir nedenle araçlarına sticker takmak istemeyen komşularımız, ARAÇLARININ TANITIM BİLGİLERİNİ mutlaka site yönetimine bildirmelidir.

Yukarıda kısaca değinilen söz konusu sıkıntı ve şikayetlerin önlenebilmesi için 23 Eylül 2013 tarihinden itibaren site girişinde sticker kontrolü yapılacağından, komşularımızın stickeri olmayan araçlarına, Site Müdürlüğü’nden ücretsiz temin edebilecekleri stickerleri yapıştırmalarını önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,
ALKENT SİTE MÜDÜRLÜĞÜ